Новини світу. 17 листопада. Православна церква Греції закликала владу країни відмовитися від використання числа 666 при видачі громадянам електронних паспортів.

Диявол, число 666
Грецькі православні боряться з числом 666

Уряд Греції офіційно заявив, що обов’язково врахує думку представників релігії.

За словами представників церкви, вона повинна захищати інтереси як віри, так і віруючих, працюючи на єдність православної спільноти в Греції.

Наявність в номерах електронних паспортів цифрової комбінації числа диявола необхідно виключити, щоб не завдавати шкоди вірі і традицій грецького народу“, – заявили сьогодні представники церкви.

Уряд країни вже погодився подумати над пропозицією про те, яким чином можна уникнути цифри 666 в номерах паспортів.

Нагадаємо, в наступному році в Греції розпочнеться роздача громадянам цієї країни паспортів нового зразка, які будуть містити електронний чіп.

Православна церква Греції вже неодноразово виступала проти цифрових технологій, побоюючись появи комбінації трьох шісток. Так, до вступу Афін в шенгенську зону православні богослови в Греції серйозно наполягали на неприпустимості такого кроку, оскільки Греція в цьому випадку приєднується до загальноєвропейської системи обліку пасажирів, кожен з яких отримує свій номер, який може містити “небезпечну” комбінацію.

Джерело DPA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.