Ларс Расмуссен

2 листопада. У минулу п’ятницю Ларс Расмуссен, австралієць данського походження, покинув корпорацію Google, щоб перейти на роботу в Facebook. Днями він розповів The Sydney Morning Herald про причини такого рішення.

Відразу варто сказати, що, незважаючи на очевидний провал Google Wave, Расмуссена ні в якому разі не можна назвати “лузером”. Адже саме Ларс зі своїм братом Йенсом за участю австралійців Ноеля Гордона і Стівена Ма створили проект, який згодом став широко відомий під назвою Google Maps – після того, як корпорація Google в 2004 році викупила його за невідому суму.

Та ж четвірка стояла й біля витоків Google Wave, а інноваційну ідею підтримав особисто Сергій Брін. Не дивлячись на новизну і вражаючі можливості, незабаром після публічного запуску проект втратив увагу аудиторії, і на початку серпня було оголошено про його закриття.

Інша причина відходу, як стверджує Расмуссен, полягає в тому, що Google стала надто громіздкою. У той час як на Google горбатиться ні багато ні мало 25 тисяч осіб, Facebook зі штатом в 2 тисячі чоловік домагається досить значних успіхів.

Інженер прийняв рішення про зміну місця роботи після особистої бесіди з засновником Facebook Марком Цукербергом, який зробив йому цікаву пропозицію (як в плані фінансування, так і щодо умов роботи). Після нетривалого відпочинку австралієць переїде в Штати і приступить до нових трудових обов’язків.

За деякими оцінками, мало не 20 відсотків співробітників Цукерберга раніше працювали на Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.