13 листопада. США. Корпорація Google запропонувала своєму інженеру, що збирався перейти на роботу в Facebook, премію в розмірі 3,5 мільйона доларів.

Google
Google спошукає працівників преміями

Про це пише Майкл Аррінгтон у блозі TechCrunch. Співробітникові, чиє ім’я не називається, був виданий бонус акціями з обмеженнями з продажу (restricted stock).

Інженер компанії погодився з цими умовами і вирішив залишитися в Google. Між тим, це вже не перший випадок таких дій з боку керівництва найбільшої інтернет-компанії в світі. У вересні кілька людей, в основному також інженери, спробували перейти в низку інших компаній, пов’язаних з глобальною мережею.

Зокрема, фахівці прагнули перейти в LinkedIn, Twitter і все той же Facebook. В одному випадку інженер, яка заробляла на рік близько 150 тисяч доларів відмовилася від запропонованого Google 15-відсоткового збільшення зарплати, а також акцій на суму 500 тисяч доларів.

У цілому близько 80 відсотків фахівців, яких Facebook і інші компанії намагалися переманити з Google, залишалися на своїй колишній роботі.

Раніше керівництво Google повідомило, що з січня 2011 року компанія підвищить на 10 відсотків зарплату всім своїм співробітникам через жорстку конкуренції на ринку. Крім того, працівників Google також очікує “різдвяний” бонус у розмірі однієї тисячі доларів готівкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.