18 листопада. Київ. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає, що будівництво підземних доріг у центрі Києва сприятиме скороченню транспортних заторів.

Попов врятує від заторів

“Щоб розв’язати транспортну систему в центрі, треба будувати підземні дороги”, – розповів Попов.

Зі слів голови міськадміністрації, він уже доручив профільним фахівцям проаналізувати вже напрацьований матеріал щодо цього питання й допустив, що місто зробить ще одне замовлення на пророблення інших варіантів.

“Можливо, ми зробимо ще одне замовлення на пророблення інших варіантів. І швидше за все у майбутньому ми почнемо будувати дороги під землею. Інакше Хрещатик не розв’яжеш”, – додав Попов.

Попов зазначив, що також місто має намір зайнятися проблемою заторів на ділянці, на якій розташований торговий центр “Метроград”.

“Метроград” займає 20 тис. кв. м підземних площ від станції метро “Площа Льва Толстого” до вулиці Хрещатик і має 23 входи.

Нагадаємо, 16 листопада Президент Віктор Янукович указами звільнив Черновецького з посади голови Київської міськдержадміністрації і призначив на цю посаду Олександра Попова. Причини такого рішення в документах не вказані.

Черновецький продовжує залишатися мером столиці як обраний городянами міський голова.

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.