Новини України. 15 листопада. Львів. У Львові понад 3 тис. підприємців пікетують біля пам’ятника виступаючи проти прийняття Податкового кодексу.

Львів провів "репетицію" перед загальноукраїнським страйком підприємців

Підприємці вийшли із транспарантами “Влада давить на малих підприємців”, “За чесні податки”, “Податковий кодекс Азарова-Тигіпка – вінок на могилу дрібному бізнесу”, також на транспарантах були малюнки, що зображають бачення підприємцями нового кодексу. Вигукували “Кодекс – геть”, “Азарова – на пенсію”, “Тігіпка – геть”.

Вимоги підприємців залишаються незмінними: повністю відхилити проект нового Податкового кодексу та почати розробку нового, який би враховував зауваження та вимоги власників малого та середнього бізнесу в Україні.

Під час мітингу відбулось пряме включення з аналогічних акцій з Донецька та Одеса. Місцеві підприємці поскаржились, що їм перешкоджають.

За словами голови координаційної ради Асамблеї підприємців малого та середнього бізнесу Ігоря Гурняка, з останніх мітингів ситуація не змінилася на краще, вона погіршилася.

“З основних каналів телебачення звучить, що підприємці не хочуть платити коштів, не хочуть підтримати пенсіонерів. Натомість не говориться про те, що цей Податковий кодекс знищить малий і середній бізнес. А Західна Україна, власне, живе з малого і середнього бізнесу, тобто мільйони людей у Західній Україні залишаться без засобів для існування”, – зазначив він.

За його словами, сьогодні майже на кожному місці на ринках Львова, а також у приватних магазинах, перукарнях, аптеках на дверях написано “Зачинено. Пішли на мітинг-протест проти Податкового кодексу. Якщо його приймуть, зачинено буде назавжди”.

А вже сьогодні ввечері від ринку “Галицьке перехрестя” виїжджатимуть автобуси в супроводі колони таксистів на загальноукраїнський мітинг на майдані Незалежності у Києві.

До мітингу в понеділок та вівторкового страйку долучаються й більшість районних центрів Львівщини, інші містечка. Про свою солідарність вже заявили таксисти та перевізники.

Організатори наголошують на загальнодержавному характері страйку та закликають всіх підприємців прийняти у ньому участь. Організатори – Асамблея підприємців малого та середнього бізнесу України, Громадянський рух “Відсіч”.

Нагадаємо, 4 листопада понад 2 тис. підприємців пікетували Львівську ОДА виступаючи проти прийняття Податкового кодексу.

За матеріалами Вголос, Zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.