Новини світу. 17 листопада. Китай. Японський автовиробник Nissan відкрив другий завод в Женжоу, завдяки чому виробничі потужності в Китаї збільшаться до 1,2 млн. автомобілів в 2012 фінансовому році.

Nissan
Nissan захоплює Китай

Виробничі потужності двох заводів Zhengzhou Nissan Co., Ltd. в сукупності зростуть з 60 до 200 тисяч автомобілів на рік. Після додаткових інвестицій і розширення заводу очікується, що до 2012 фінансового року обсяг виробництва зросте до 240 тисяч автомобілів. У результаті річний обсяг виробництва Nissan в Китаї зросте від 670 тисяч одиниць на поточний момент до 1,2 млн. автомобілів в 2012 фінансовому році, коли збільшиться виробництво інших заводів в Китаї, включаючи другий завод в Dongfeng Nissan Huadu.

На новому заводі ZNA будуть виготовлятися дві моделі SUV – X-Trail і Qashqai, які зараз виробляються на заводі Dongfeng Nissan Huadu в Гуанжоу Сіті, провінція Гуандон. Після розширення виробництва заводи ZNA і Dongfeng Nissan Huadu (річний обсяг виробництва на сьогоднішній день 360 тисяч одиниць) стануть головними виробничими майданчиками компанії в Китаї.

Загальний обсяг інвестицій у будівництво другого заводу ZNA склав близько 1 млрд. юанів (12,3 млрд. єн). Також обговорюються додаткові інвестиції в розширення цього підприємства. З початком виробництва буде створено близько 1400 робочих місць, що матиме позитивний вплив на розвиток провінції Хенань і Женжоу Сіті.

Компанія Nissan планує реалізувати на ринку Китаю в 2010 календарному році 860 000 автомобілів, включаючи імпортовані моделі. Високі показники продажів моделей Teana і Sylphy (пасажирські автомобілі), а також комерційної моделі NV200 дозволили досягти 660 тисяч проданих автомобілів з січня по серпень 2010 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.