Польща, Україна
Візу в Польщу можна відкрити в Криму

Новини України. 7 листопада. Крим. У Севастополі відкрилося Генеральне консульство Республіки Польща в Севастополі та Автономній Республіці Крим.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки генерального консула Польщі в Севастополі Ян Здановські, консульство працює вже більше місяця, однак його офіційне відкриття відбудеться трохи пізніше, після завершення ремонту будівлі на площі Пирогова, де буде розташовуватися офіційне представництво Польщі.

За словами Яна Здановського, Генконсульство у Севастополі та АРК в даний час вже займається практично усіма напрямками діяльності за винятком видачі віз та оформлення закордонних паспортів. Надалі основним напрямком діяльності консульської установи буде видача шенгенських віз жителям Севастополя і автономії. Крім того, дипломати Генконсульства мають намір розвивати регіональні відносини між Україною та Польщею і опікуватися польською діаспорою в Криму.

За даними Яна Здановського, в Криму і Севастополі налічується 8 організацій поляків, зокрема, три з них знаходяться в Сімферополі, по дві – в Ялті і Севастополі, також польський об’єднання є в Джанкої. Усього в Криму і Севастополі проживають близько 4-5 тисяч поляків.

Генеральним консулом Республіки Польща в Севастополі та АРК призначено Вєслава Мазура. Раніше Генконсульство Польщі в Севастополі планувалося відкрити 11 листопада – в День незалежності Республіки Польща.

Джерело Новини Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.