Новини України. 15 листопада. Київ. Прем’єр-міністр України Микола Азаров допускає можливість прийняття Верховною Радою Податкового кодексу в другому читанні у вівторок.

Микола Азаров
Азаров каже, що ПК приймуть завтра

“Звичайно, можливо. Так і треба робити”, – сказав він у ході “прямої телефонної лінії” в газеті “Факти і коментарі” у Києві сьогодні, відповідаючи на питання про те, чи може бути прийнятий Податковий кодекс у вівторок.

При цьому прем’єр висловив розуміння того, що кодекс не може не викликати протести у певної частини підприємців.

“Певна частина людей, зайнятих у бізнесі, аплодувати Податковому кодексу не будуть. Вони будуть виходити, протестувати, а ми будемо намагатися знайти компроміси”, – додав він.

Разом з тим Микола Азаров наголосив на необхідності реформування податкового законодавства в Україні. Він висловив подив з приводу того, що зараз деякі представники ювелірної галузі, пунктів обміну валют, агентств з продажу нерухомості працюють за спрощеною системою оподаткування (єдиний податок).

При цьому прем’єр висловив розуміння складності проведення реформ в країні.

“Жодної реформи не буває, яка розрахована тільки на плюси. Вона обов’язково має свої мінуси. Вона обов’язково по комусь пройдеться, грубо кажучи, когось торкнеться”, – сказав прем’єр.

Нагадаємо, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік пропонує продовжити робочий день у вівторок, щоб завершити розгляд Податкового кодексу.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.