Новини України. 26 листопада. Київ. Підприємців-учасників акцій протесту проти підписання Президентом та набуття чинності Податкового кодексу не задовольнить внесення змін до документа, вони вимагають виключно його ветування.

Лише вето на ПК задовольнить підприємців

Про це під час прес-конференції заявив голова координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України Ігор Гурняк.

Підприємців не задовольнить повернення документа до Верховної Ради для внесення поправок.

«Якщо не буде вето, ніяка інша позиція, ніяке інше рішення, ніякі повернення з поправками нас не задовольнить», – сказав він.

За його словами, мітингувальники вимагають крім ветування Податкового кодексу також провести вибори до Верховної Ради в 2011 році і не приймати Трудовий кодекс.

«Сама природа і якість цього документа – абсолютно така ж, як і Податкового кодексу», – зазначив він.

На думку Гурняка, відмова Президента ветувати ПК призведе до ще більшої соціальної напруги в країні.

Він також відзначив, що наметове містечко на Майдані Незалежності буде існувати постійно, а запрошувати підприємців з регіонів планується у визначені дні.

«Я думаю, що такими ривками ми зможемо дуже довго триматися», – сказав голова координаційної ради Асамблеї.

Представник громадянського руху «Відсіч» Михайло Свистович також висловив упевненість в тому, що жодні поправки в кодексі не змінять її суті: «Кодекс такий складний, що які б поправки не були внесені – все залишиться таким самим».

Крім того, новим Кодексом відкриваються великі можливості для корупційних дій, вважає представник підприємців Київського авторинку Алла Дідух.

Представник ВО «Україні – чесні вибори” Віталій Дідух впевнений, що неможливість вступу в дію ПК можна здійснити шляхом вимог накладення вето на закон в цілому, шляхом акцій протесту і масових судових позовів, а також через акції громадянської непокори.

За словами голови Конфедерації вільних профспілок України, народного депутата Михайла Волинця, силові структури сьогодні намагаються перешкоджати з’їзду підприємців до столиці.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.