Новини України. 28 листопада. Координаційна рада обурених підприємців на своєму засіданні сьогодні прийняла рішення не обговорювати з Кабінетом міністром ніяких поправок до Податкового кодексу і вимагати виключно вето президента.

Підприємці чекають лише вето президента

Про це повідомив прес-секретар Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослав Швецов, передає «Дзеркалу тижня».

За його словами, о 14:00 підписаний підприємцями протокол буде переданий до Кабміну. Він містить «вимога вето президента, без будь-яких переговорів, без будь-яких зустрічей» з представниками Кабміну.

Як зазначив Швецов, підприємці не бачать ніякого сенсу обговорювати що-небудь з Кабінетом міністрів. Він нагадав, президент України Віктор Янукович у суботу, 27 листопада, доручив Кабміну узгодити разом з підприємцями поправки до Податкового кодексу, якщо це можливо.

«Ми вважаємо, що це неможливо», – сказав прес-секретар.

«Тут вже крок за президентом – чи він ветує (Податковий кодекс – ред.), Або ж він ветує і зміщує Кабмін», – додав Святослав Швецов.

Після вето президента має бути створена спільна комісія з розробки нового Податкового кодексу, який влаштує всі сторони, сказав він, зауваживши, що кілька місяців без податкового кодексу країна цілком може прожити.

Нагадаємо, що о 14:00 в Кабміні повинні були продовжитися переговори підприємців з представниками Мінфіну і ДПАУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.