27 листопада. Бразилія. Фотограф агентства “Рейтер” отримав у п’ятницю в Ріо-де-Жанейро кульове поранення, коли проводив зйомку в зоні поліцейської операції проти організованої злочинності.

Фотографа доставили до медиків

Співробітник Рейтер, громадянин Бразилії Паулу Уїтакер, так само, як і більшість журналістів в зоні конфлікту, працював у захисному жилеті. Однак він не врятував фотографа – куля потрапила йому в плече і застрягла там.

Журналіста терміново доставили в найближчий госпіталь. За заявою лікарів, життя пораненого в даний момент поза небезпекою.

Поліція за підтримки батальйону армійських парашутистів блокувала бойовиків наркомафії в фавелах, відомих у місті під назвою Комплексу Алеманно. Сили правопорядку у складі 21 тисячі поліцейських і військовослужбовців проводять у Ріо-де-Жанейро безпрецедентну за масштабами операцію проти організованої злочинності.

За офіційними даними поліції, з понеділка в перестрілках у місті загинула 31 людина. Як запевняє влада, мова йде про бойовиків наркомафії, що надають збройний опір.

Точне число поранених поки невідомо, однак, за даними місцевих ЗМІ, рахунок йде на десятки. 192 людини заарештовані за підозрою в приналежності до організованої злочинності.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.