16 листопада. Мехіко. Величезний 500-кілограмовий бик перестрибнув огорожу арени і кинувся на трибуни під час кориди в столиці Мексики, повідомляє AP.

Потім бик повернувся на арену

Інцидент стався на стадіоні Плаза де Торос в центрі Мехіко в неділю.

Вибігши на сцену, розлючена тварина без особливих зусиль перескочила майже двометровий паркан і кинулася у зал для глядачів до місць, де сиділи учасники кориди – пікадори, матадори і обслуговуючий персонал шоу-програми.

У результаті один з тореадорів отримав серйозні травми і був доставлений в місцеву лікарню.

Після того, що сталося бик відразу ж повернувся на арену, і шоу продовжилося, зазначає РИА “Новости”.

Величезний 500-кілограмовий бик перестрибнув огорожу арени і кинувся на трибуни під час кориди в столиці Мексики, повідомляє AP.

Інцидент стався на стадіоні Плаза де Торос в центрі Мехіко в неділю. Вибігши на сцену, розлючену тварину без особливих зусиль перескочило майже двометровий паркан і кинувся у зал для глядачів до місць, де сиділи учасники кориди – пікадори, матадори і обслуговуючий персонал шоу-програми.

У результаті один з тореадорів отримав серйозні травми і був доставлений в місцеву лікарню. Після того, що сталося бик відразу ж повернувся на арену, і шоу продовжилося, зазначає РИА “Новости”. Тварина для кориди привезли з ранчо Лос Енчінос, котор

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.