Педофілів записуватимуть у реєстр

8 листопада. Міністр внутрішніх справ Латвії Лінда Мурніеце в даний час готується подати на розгляд парламенту проект Регістру педофілів. Як відомо, ідея створення такого регістра була озвучена раніше, проте до цих пір так і не отримала підтримки.

За інформацією газети Diena, Мурніеце вважає, що в кожному самоврядуванні Латвії повинні бути списки з злочинцями, звільненими з в’язниці після відбування покарання за злочини на сексуальному грунті. Таким чином жителі, які відчувають загрозу, могли б дізнаватися у своїх самоврядуваннях про злочинця, який представляє для них потенційну загрозу.

При цьому міністр вважає, що подібним списками не місце на перших шпальтах газет, оскільки у ж наступного дня їх просто лінчують. Саме тому МВС зараз обдумує, хто буде мати доступ до Регістру і в яких випадках.

“Я думаю, він повинен бути доступний для батьків маленьких дітей в тому випадку, якщо їм здається, що по сусідству з ними оселився чоловік, який щойно звільнився з ув’язнення”, – вважає Мурніеце і додає, що цією ж інформацією повинні володіти і керівники дитячих садочків.

Джерело Делфи


За інформацією газети Diena, Мурніеце вважає, що в кожному самоврядування Латвії повинні бути списки з проживають на їх території злочинців, звільнених з в’язниці після відбування покарання за злочини на сексуальному грунті. Таким чином жителі, які відчувають загрозу, могли б дізнаватися у своїх самоврядування про злочинця, який представляє для них потенційну загрозу.

При цьому міністр вважає, що подібним списками не місце на перших шпальтах газет, оскільки у ж наступного дня їх просто лінчують. Саме тому МВС зараз обдумує, хто буде мати доступ до Регістру і в яких випадках.

“Я думаю, він повинен бути доступний для батьків маленьких дітей в тому випадку, якщо їм здається, що по сусідству з ними оселився чоловік, щойно звільнився з ув’язнення”, – вважає Мурніеце і додає, що цією ж інформацією повинні володіти і завідуючі дитячими садами.

Міністр внутрішніх справ відзначила, що нещодавно також вдалося розробити статтю Кримінального закону ЛР, яка виключає можливість дострокового звільнення з в’язниці злочинців, засуджених за статеві злочини.

Найближчим часом також буде розглядатися питання про посилення покарання для педофілів, оскільки зараз за згвалтування дитини суд може засудити злочинця за все до трьох років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.