Новини світу. 21 листопада. Росія. Ієрархи Грузинської православної церкви взяли участь у богослужінні, яке здійснив у Московському Кремлі Патріарх Московський і всієї Русі Кирило.

Патріарх Кирил
Патріарх Кирил провів службу з грузинськими ієрархами

Служба у свято Архангела-Михайла пройшла в Архангельському соборі.

Митрополит міста Горі Андрій і митрополит Ахалкалакі Микола знаходяться в Москві кілька днів. Вони взяли участь у богословській конференції Свято-Тихонівського православного гуманітарного університету, а також відвідали Донський монастир. На його території знаходяться поховання представників славних грузинських родів. Найбільш ранні з них – поховання грузинських царевичів Давида (який помер в 1688 році), і його братів Матвія і Олександра (померлих у 1711 році).

Патріарх Кирило вважає, що дружні зв’язки між Православними церквами Росії і Грузії мають важливе значення в налагодженні міждержавних відносин двох країн.

Міжправославні відносини діють навіть там, де міжнародна дипломатія обмежена у своїх можливостях. Участь представників Російської церкви в житті Грузинської церкви і відвідини грузинськими кліриками Росії та російськими – Грузії дозволяє підтримувати не лише церковні, але й гуманітарні зв’язки, залишаючи реальною перспективу нормалізації відносин двох країн “, – сказав Предстоятель Руської православної церкви 18 листопада на зустрічі зі слухачами вищих дипломатичних курсів МЗС РФ.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.