18 листопада. Конституційний Суд ухвалив рішення про проведення парламентських виборів у жовтні 2012 року. Про це розповів лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

парламент

КС висловив підтримку тому поданню, яке ми подавали про вибори у жовтні 2012. За тією інформацією, яку я маю, 16 суддів з 18 проголосували за підтримку даного рішення”, – зазначив він.

За словами Єфремова, рішення КС “відкриває шлях” для голосування Верховної Ради з даного питання, тому воно може бути розглянуте у сесійній залі вже в п’ятницю.

На питання про те, чи не свідчить постанова про виключення з регламенту норми щодо голосування бюлетенями про те, що більшість має намір легалізувати рішення КС картками відсутніх депутатів, він відповів: “Що значить реально немає (голосів)? Якщо якась картка проголосує і людина напише відповідну заяву, що вона не голосувала, значить ця картка буде виключена з голосування”.

На уточнення, що при голосуванні бюлетенями можна зразу відстежити точну кількість голосуючих, Єфремов сказав: “Були ситуації, коли людей після інфаркту на ношах несли до Верховної Ради для того, щоб вони взяли участь у дані процедурі”.

Він нагадав, що для голосування у п’ятницю необхідно 226 голосів, а остаточно рішення КС буде легалізована 300 голосами на наступній сесії парламенту.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.