Різниця між опонентами на Черкащині мінімальна

3 листопада. На Черкащині Партія регіонів чинить шалений тиск на членів виборчої комісії, змушуючи їх «правильно порахувати» бюлетені в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №19, де переміг голова Черкаської обласної організації партії «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Суперником Бондаренка в передвиборчій боротьбі за місце в обласній раді був заступник губернатора, представник Партії регіонів Вадим Льошенко.

Прес-служба Черкаської «Батьківщини» зазначає, що протягом виборчої кампанії до представника «Батьківщини» з боку опонентів застосовувалися брудні методи виборчої боротьби та «чорного піару».

Так за дві доби до голосування територією смт. Лисянка, що входить в межі цього виборчого округу, невідомі розповсюджували листівки, що містили наклепи та образи на адресу Анатолія Бондаренка. А в останній день перед голосуванням Черкаська обласна виборча комісія була буквально завалена безпідставними скаргами на Анатолія Бондаренка з боку «регіонала».

Після підрахунку голосів стало очевидним, що Анатолій Бондаренко здобув перемогу на виборах. Про це свідчить протокол Лисянської районної виборчої комісії, згідно яким кандидат від «Батьківщини» здобув 2,108 голосів, а Вадим Льошенко – 2,041 голос.

Одразу після цього на членів комісії почався шалений тиск з вимогою «перераховувати» голоси.

«Влада, не бажаючи миритись з очевидною поразкою, вимагає перерахунку голосів в обласній виборчій комісії. Знаючи ганебні методи роботи наших опонентів, в тому числі й через фальшування результатів волевиявлення, ми налаштовані до останнього всіма законними методами захищати ці результати», – наголосив голова Черкаської обласної організації партії «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.