24 листопада. Рим. В Італії вийшла книга-інтерв’ю Папи Римського Бенедикта XVI «Світло світу: Папа, Церква і знаки часу», яка стала сенсацією ще до виходу в світ.

У книзі Папа торкається цілої низки тем

Книга відкривається з визнання Йозефа Ратцінгера (таке світське ім’я нинішнього понтифіка) про те, що він хотів стати бібліотекарем у ватиканській скарбниці книг, але «Господь приготував інше терени».

В основу книги лягли інтерв’ю, які 83-річний Бенедикт XVI дав рідною німецькою мовою журналісту Петеру Зеєвальду. Загальна тривалість розмов із понтифіком склала 20 годин.

Майже на 300 сторінках видання розкриваються особисті сторони Папи. В одній із глав Йозеф Ратцінгер зізнається, що обрання його на престол Святого Петра стало гільйотиною і він молився, щоб його «минула чаша сія».

У книзі зачіпаються багато питань: ставлення Церкви до контрацепції, скандали зі священиками-педофілами, проблеми целібату і рукоположення жінок у священики.

Папа також торкається таких тем, як заперечення Голокосту, небезпека церковного розколу і можливість проведення Третього Ватиканського собору.

Це перша збірка інтерв’ю за час понтифікату Бенедикта XVI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.