22 листопада. У Кенії багато католиків з радістю сприйняли слова Папи римського Бенедикта XVI про можливість застосування презервативів в “деяких окремих випадках”.

презервативи рятують від СНІДу

У цій африканській країні, яка займає одне з провідних місць у світі за кількістю ВІЛ-інфікованих, використання презервативів може допомогти запобігти поширенню смертельної хвороби.

“Думаю, що люди, і, в першу чергу, католицькі лідери починають усвідомлювати, що часи міняються і ми не можемо більше протистояти сьогоднішнім проблемам за допомогою вчорашніх методів, говорить один з парафіян церкви в Найробі. – СНІД – це реальність, і я сподіваюся, що Папа і все керівництво католицької церкви зрозуміли, що нам потрібно боротися з ним”.

Саме профілактику СНІДу мав на увазі Папа Римський Бенедикт XVI, коли вперше визнав виправданість застосування презервативів в “окремих випадках”. Про це він заявив в книзі-інтерв’ю, витримки з якої опублікала офіційна газета Ватикану. Повністю твір “Світло миру” побачить світ у вівторок.

Раніше католицька церква послідовно засуджувала використання протизаплідних засобів, а під час поїздки до Африки Папа римський заявив, що “презервативи не врятують Африку від СНІДу”, що викликало гостру полеміку в усьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.