24 листопада. Женева. Листування членів останньої імператорської сім’ї Росії Романових будуть виставлені на продаж в Женеві, повідомляє Nasha Gazeta.ch.

Речі імператорської родини продадуть

Повна колекція малюнків, фотографій, листів телеграм та листівок, адресованих Великим Князем Георгієм Олександровичем Романовим, Великим Князем Михайлом Олександровичем Романовим, великою княгинею Ксенією Олександрівною Романовою та великою княгинею Ольгою Олександрівною Романовою їх швейцарському наставнику і вчителю Фердинанду Тормейеру піде з молотка в Аукціонному будинку Женеви до понеділка, 6 Грудня.

Унікальне зібрання, знайдене в сімейному архіві нащадками Тормейера, до сьогоднішнього дня не було жодного разу ні опубліковано, ні вивчено, ні виставлено на продаж.

У загальній складності 1000 рукописних листів Великих Князів і Княгинь складають найбільшу збірку особистого листування членів імператорської сім’ї, коли-небудь запропоноване на аукціонах.

У колекцію входять: понад 400 телеграм, близько 200 листівок, меню сніданків з монограмою Михайла або двоголовими орлами, розклади і склади царських поїздів.

Крім листів, аукціон продасть виявлений у валізі з листуванням срібний портсигар, інкрустований золотом і сапфіром, – подарунок Тормейеру від Цесаревича Миколи і Великого Князя Георгія, з написом подяки від братів свого вчителя і наставника.
Крім цього на аукціоні будуть виставлені картини Васнецова і Коровіна, срібло російської роботи, фарфор та інші предмети мистецтва, інформує  «Газета.Ru»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.