18 листопада. У парламентській опозиції заявляють, що існують підстави для оскарження прийнятого Верховною Радою в четвер Податкового кодексу.

Ляпіна: оскаржити можна і процес, і зміст ПК

Про це повідомила депутат від НУНС Ксенія Ляпіна.

“Я вважаю, що на сьогоднішній день ми будемо мати ряд підстав. Юристи ще проаналізують, але у нас буде ряд підстав, щоб оскаржити як сам процес ухвалення, так і зміст цього документа, в Конституційному суді”, – заявила вона.

Ляпіна також зазначила, що підприємці будуть звертатися до президента Віктора Януковича з проханням не підписувати Податковий кодекс.

“Особисто я слабо вірю в реалістичність таких звернень, але такі звернення будуть”, – сказав вона.

За словами депутата, Податковий кодекс був прийнятий одним голосуванням до закону, яким вносяться зміни до низки інших чинних законів, у тому числі і в один з кодексів.

“Цього робити не можна і це є порушенням законодавства, регламенту Верховної Ради і Конституції”, – підкреслила Ляпіна.

За її словами, Конституційний суд в одному зі своїх роз’яснень чітко вказав, що приймаючи будь-який кодекс не можна цим документом вносити зміни в інший кодекс.

Як відомо, Верховна Рада 269 голосами прийняла Податковий кодекс, після чого її засідання завершилося.

Comments

  1. Партия Донецкого Региона сделала очередной подарок олигархам,приняв Налоговый кодекс!У них уменьшилась ставка налога на прибыль.Отменен налог на дивиденты.Не принят налог на роскошь. А всю тяжесть налоговой нагрузки возложили на мелочь,что стоят на морозе на рынке за копейки.Приезжайте к нам в Херсон на рынок”Старт”- становитесь рядом торговать-полно пустующих мест!Это и есть покращення життя вже сьогодни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.