Новини України. 11 листопада. Київ. Опозиційний міністр фінансів Андрій Сенченко пропонує перенести прийняття Податкового кодексу на наступний рік, а в цьому році встановити законом максимальний рівень податкового навантаження на комерційний прибуток підприємств і заробітну плату.

Андрій Сенченко
Сенченко пропонує прийняти ПК у наступному році

Про це він заявив сьогодні на засіданні тіньового Кабміну.

“Нас як опозицію весь час звинувачують у тому, що ми нічого не пропонуємо, а тільки критикуємо. Тому я хотів би сформулювати пропозицію для влади, і суть цієї пропозиції полягає в наступному: зупинити цей безглуздий процес, Який вже кілька місяців розбурхує країну, і в цьому році, 2010-му, вирішити дві проблеми“, – сказав Сенченко.

За його словами, потрібно було б прийняти розділ “адміністрування податків“, можливо, у вигляді окремого закону, з перспективою його інтеграції до Податкового кодексу.

“І на прикладі цього закону про адміністрування податків буде зрозуміло, наскільки влада є щирою у своїх запевненнях про сприяння розвитку бізнесу, про скорочення перевірок і так далі”, – сказав він.

Друге питання, яке, на думку Андрія Сенченка, можна вирішити в цьому році, це встановити законом максимальний рівень податкового навантаження на комерційний прибуток підприємств і податкових нарахувань на заробітну плату.

“Я нагадаю, що у нас нарахування на заробітну плату перевищують 43%, в той час як в європейському співтоваристві 28,6% в середньому, в США – 16,1%. Якщо ці речі будуть врегульовані в цьому році, то тоді в першому півріччі наступного року можна буде спокійно допрацювати і прийняти в осмисленому рівновазі Податковий кодекс для того, щоб, відповідно до чинного законодавства, прийняти його в першому півріччі, ввести його в дію з січня 2012 року”, – додав він.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.