Яценюк
Яценюк збере 151 опозиційний голос для проведення виборів у березні

Новини України. 5 листопада. Київ. Верховна Рада не підтримала запит лідера «Фронту Змін» Арсенія Яценюка до президента України з вимогою забезпечити проведення строкових виборів до парламенту в березні 2010 року. За це проголосували тільки 84 народних депутати (при необхідних 150).

У своєму запиті Арсеній Яценюк вимагав від президента України вжити заходів для проведення чергових виборів до Верховної Ради та визначити невідкладним законопроект про зміни до бюджету-2010, аби забезпечити проведення виборів 27 березня 2011 року.

Пізніше депутати запропонували повторно повернутися до розгляду цього запиту, за це проголосував уже 131 депутат, повідомляє прес-служба “Фронту змін”.

«Рішення не було прийняте, але динаміка показує – ми рухаємося до того, щоб консолідувати 151 опозиційний голос в парламенті, – заявив Арсеній Яценюк, – Ми вже маємо 131 голос людей, які розуміють, що Конституцію порушувати не можна, що подовження терміну повноважень виборного органу – це один із найбільших політичних злочинів».

Він заявив, що ще раз внесе свій запит до президента і висловив упевненість, що зрештою його підтримає 151 народний депутат.

«І коаліція побачить: в неї немає шансів змінити Конституцію і продовжити життя парламенту, який має бути переобраний в березні 2011 року», – підсумував Арсеній Яценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.