Новини України. 28 листопада. Охоронці прем’єр-міністра Миколи Азарова грубо перешкоджали знімальній групі 5-го каналу у виконанні професійних обов’язків.

5 канал
5 каналу поламали камеру охоронці прем'єр-міністра

Про це у своєму блозі на Телекритиці написав журналіст 5 каналу Азад Сафаров.

У суботу під час відвідин президентом України Віктором Януковичем та очільником уряду Миколою Азаровим наметового містечка на Майдані Незалежності, мені, журналістові, та операторові (Олена Сорокіна) не дали пройти в намет, де з підприємцями спілкувався Азаров“, – розповідає Сафаров.

Найдивніше, на думку журналіста, те, що ані “Інтеру”, ані “1+1”, ані ICTV охоронці не заборонили ввійти до намету.

Крім того, ці три канали, на відміну від 5-го, було попереджено про приїзд високопосадовців, тож їхні журналісти прибули туди разом із ними, зазначає Азад.

“Коли на місце події приїхала знімальна група 5-го, представники Управління державної охорони стіною стали біля входу в намет, де перебував Азаров. Незважаючи на обурення і крики мешканців табору про те, щоб знімальну групу таки пустили всередину, охорона цього не зробила”, – йдеться у блозі.

Охоронці проігнорували прохання Сафарова назватися і показати посвідчення. Коли прем’єр-міністр виходив із намету, журналіста й оператора почали грубо відштовхувати чимдалі від намету.

“Охоронці стиснули оператора з обох боків, закрили рукою та тілом об’єктив, а також почали від’єднувати дріт мікрофону від камери за оператором. Тільки після криків протестувальників на адресу Азарова про те, що 5-му не дають знімати, прем’єр-міністр наказав пропустити камеру. Та охоронці і далі намагались від’єднати дріт мікрофону від камери”, – розповідає Азад.

У результаті охоронці пошкодили камеру DVcamDSR 390 – поламали об’єктив. Технічний відділ 5-го каналу збирається відправити камеру на ремонт. Азад Сафаров сподівається, Адміністрація президента або Управління державної охорони компенсує витрати каналу і вибачиться бодай перед дівчиною-оператором.

Джерело Телекритика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.