Новини світу. 27 листопада. Москва. Голова дирекції інформаційних програм «Первого канала» Кирило Клейменов вважає, що виголошуючи промову про стан інформаційного мовлення основних телеканалів країни, Леонід Парфьонов «напевно вважав», що у глави «Першого каналу» Костянтина Ернста «через це можуть бути проблеми».

Леонід Парфьонов

У четвер Леонід Парфьонов був оголошений першим лауреатом премії імені Владислава Лістьєва. На церемонії вручення нагороди, де були присутні керівники російського ТБ, Парфьонов розкритикував держтелеканал, назвавши його «не інформацією зовсім, а владним піаром».

«У мене вкрай неоднозначне ставлення до цієї історії. Багато чого з того, що сказав Парфьонов – правда, і я з чимось згоден», – сказав Клейменов в інтерв’ю журналу GQ.

“Леонід Геннадійович чудово знав, що Костянтин Ернст дуже за нього боровся, відстоював його право бути в ефірі і підтримав саме в той момент, коли багато хто від нього відвернувся. При цьому, він напевно припускав, що у Ернста через цю промову можуть бути проблеми – в кінці кінців, він прекрасно обізнаний про ту систему координат, в якій ми всі існуємо”, – зазначив глава дирекції інформаційних програм «Первого канала».

«Для мене в цій історії дуже багато чого залишається незрозумілим. Парфьонов завжди був досить відсторонений від політики, це людина виключно творчості. У нього багато разів була можливість в гострих ситуаціях заявити про свою позицію, але він цього не робив. І мені цікаво – чому зараз? Чому людина з феноменальною пам’яттю, про яку знає весь цех, читав цю промову по паперу? І чому у нього тремтіли при цьому руки, – хоча ефірні люди уміють справлятися з хвилюванням?», – сказав Клейменов.

Джерело РИА

Comments

  1. Коротше кажучи , справа Сталіна в сучасній Росї як житла так і живе! І це буде тривати дотого, допоки імперський щиз буде кружити голови росіянам, як то кахуть:” із гори до низу”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.