10 листопада. «Фронт Змін» вдасться до акцій непокори через спроби політичних опонентів фальсифікувати вибори мера Трускавця, інформує його прес-служба.

фронт змін
"Змінисти" погрожують страйками

333 переможці на місцевих виборах, які висувалися від «Фронту Змін» у Львівській області, закликають усі політичні партії, які отримали поразку на цих виборах у Трускавці, не маніпулювати думкою виборців цього міста, що зробили свій вибір та обрали міським головою представника «Фронту Змін» Руслана Козира.

Відповідне звернення до жителів області було прийнято одноголосно на загальних зборах, які пройшли сьогодні, 10 листопада у Львові за участю представників «Фронту Змін», які за попередніми результатами проходять до місцевих рад на Львівщині у якості депутатів та міських голів.

Звернення, прийняте на зборах, повнотекстово:  “Ми, представники «Фронту Змін», які були обрані на місцевих виборах 31 жовтня 2010 р., сподіваємося на законне та об’єктивне рішення суду щодо виборів міського голови міста Трускавця. Мешканці цього міста зробили свій вибір, обравши зміни, обравши майбутнє та надавши мандат довіри нашому однопартійцю Руслану Козиру.

Натомість кандидат на посаду міського голови Трускавця, представник Європейської партії  України Євген Юник, використовує неєвропейські методи боротьби. За підтримки у Києві, партійці ЄПУ на Львівщині та їх кандидат на посаду міського голови Трускавця намагаються вплинути на рішення Львівського адміністративного апеляційного суду, де розглядають справу про підтвердження рішення щодо обрання Руслана Козира міським головою міста Трускавця.

Наголошуємо, що «Фронт Змін» не допустить жодних фальсифікацій та доведе законність вибору мешканців міста Трускавця на користь Руслана Козира. У випадку не державницького підходу до вибору жителів Трускавця, закликатимемо людей до акцій громадянської непокори, зокрема, біля будівлі Львівського адміністративного апеляційного суду, де розглядають цю справу.

Віримо, що жителі Львова та області, як і ми, стоять на державницьких позиціях та відстоять вибір своїх земляків з Трускавця – відповідно до чинного законодавства».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.