Новини України. 13 листопада. Тернопіль. Тернопільська територіальна виборча комісія, незважаючи на заборону окружного адміністративного суду, оприлюднила протокол про перерахунок голосів, по мажоритарному виборчому окрузі №29. Згідно даних дільничних виборчих комісій на даному окрузі лідирував “свободівець” Михайло Сиротюк.

суд, рішення, молоток
Свободівці подали в суд

В результаті протизаконних дій та нового протоколу про перерахунок переміг місцевий міліонер-забудовник, висунутий політичною партією “Всеукраїнська партія Дітей війни” Віталій Смакоуз.

Члени ТВК проігнорували постанови суду про відміну та визнання незаконним перерахунку голосів на окрузі №29. Крім того, у ніч з 10 на 11 листопада був надрукований спецвипуск Тернопільської газети у якому оприлюднили інформацію про визнання депутатом Віталія Смакоуза.

“На даний час триває судовий процес та рішення суду буде винесене за декілька днів. ТВК не мала право оголошувати результати виборів по одномандатному виборчому окрузі №29 до остаточного рішення суду. Ми передали ухвалу суду про заборону перерахунку голосів по 29 окрузі ТВК, незважаючи на це члени ТВК свідомо пішли на порушення закону та продовжили свої злочинні дії”, – зазначив кандидат у депутати по одномандатному виборчому окрузі №29 Михайло Сиротюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.