Новини України. Віце-губернатор Одеської області  Олександр Малін розповів, що в найближчі роки у села Молодіжне, поруч з Іллічівськом, виросте величезне селище з населенням в 150-200 тисяч чоловік, яке можна порівняти з одним із чотирьох районів Одеси.

Одеса
Одеса розширяється

Інвестор проекту – будівельна компанія “Руніком-Будінвест”, – має намір побудувати там п’ятиповерхові каркасно-монолітні будинки економ-класу, ціна на квадратний метр в яких не буде перевищувати 5 тис. грн.

При цьому Малін не виключає, що після закінчення будівництва ціни впадуть ще нижче.

“Проект реалізується в рамках державної програми забезпечення громадян доступним житлом. Дешевизна досягається наданням забудовнику пільг, зокрема він отримує безкоштовно землю і йому безкоштовно підводять комунікації. Ще більше знизить вартість будівництва прийняття нового закону про дозвільну систему у цій галузі, яким буде введено так званий декларативний принцип проведення робіт. Згідно з ним, будівельникам не треба буде оформляти величезну кількість дозвільних документів, а просто, маючи у власності ділянку землі, повідомити владу про початок будівництва, а потім точно так само повідомити про введення будинку в експлуатацію. Така система цілком успішно діє в Грузії “, – розповів Малін.
За словами одного з ініціаторів розробки проекту – в.о. начальника обласного УКБ Ігоря Полуденко, – квадратні метри в селищі отримають люди, які стоять у черзі на нове житло. Держава погасить їм 30% вартості придбаних квартир. Решта 70% вони зможуть виплачувати протягом 25 років. Якщо ж громадянин погодиться розщедритися на повну суму відразу, то йому зроблять 50-відсоткову знижку.

У селищі, які отримав робочу назву “Житлмасив “Міський”, буде створена вся необхідна інфраструктура – до нього підведуть автобусний маршрут (до Одеси – півгодини їзди), облаштують по периметру кварталів автостоянки, причому в самі квартали в’їзд буде заборонено; розіб’ють парки з фонтанами, літніми кінотеатрами, спортмайданчиками. Обов’язково будуть школи і дитячі сади.

Джерело УБР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.