Новини світу. 13 листопада. Японія. Японський прем’єр Наото Кан подякував США за підтримку в контексті нещодавнього ускладнення відносин з Росією та КНР.

Обама і Кан порозумілися

У контексті загострення нещодавно територіальних суперечок Японії з Китаєм і Росією президент США Барак Обама обіцяв захищати безпеку Японії, підкресливши, що зобов’язання Америки в цьому плані непохитні.

Він зробив цю заяву після зустрічі з прем’єр-міністром Японії Наото Каном під час саміту країн Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), повідомляє агентство Reuters.

Кан подякував Обамі за повну підтримку Японії в той час, коли в її відносинах з Китаєм і Росією з’явилися “деякі проблеми”. Він заявив американському президентові, що військова присутність США в азіатсько-тихоокеанському регіоні “стає все більш важливою”.

Comments

  1. Россия защищает свои национальные интересы и правильно делает.
    Япония,получив щелчек по носу от Медведева(посещение островов),как-то должна реагировать и защищать свои интересы.Конечно,ей очень важна поддержка США..Обама прекрасно это понимает,кладет на ушко японцам именно то,что они хотели бы услышать.Взамен США,где полным-полно своих проблем,”отымеют” Японию в виде каких-либо уступок с ее стороны.У КАЖДОГО СВОЯ ИГРА.ВСЕ НОРМАЛЬНО!!!

  2. Эти кацапы забыли что курилы они забрали силой.Они засрали пол земного шара.Издеваются над чеченским народом и думают что своими рамками сумеют себя защитить,скоро эти рамки будете ставить у себя в сартире.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.