Mercedes-Benz CL coupe
Нові економічні моделі Mercedes-Benz вже в продажі

3 листопада. Mercedes-Benz виводить на ринок нове покоління купе CL і нові двигуни для седанів S-Класу.

Купе CL і седани S-Класу оснащуються тепер високоекономічними бензиновими двигунами з безпосереднім уприскуванням, де потужність збільшилася в деяких випадках до 12,5%, а скорочення витрати палива досягає 24%. Таким чином, новий S 350 BlueEFFICIENCY з двигуном V6 згідно Новому європейському їздовому циклу (NEFZ) витрачає всього 7,6 л бензину марки «Супер» на 100 км шляху, викидаючи при цьому лише 177 г CO2 на кілометр.

У попередника даної моделі показники виглядали так: 10,0 л/100 км, CO2-234 г/км. Нові версії двигуна V8, що працюють під капотами автомобілів S 500 BlueEFFICIENCY і CL 500 BlueEFFICIENCY, в змішаному циклі на 100 км пробігу витрачають тепер 9,4 і 9,5 л відповідно, що корелює з рівнем викидів CO2 219 і 224 г/км відповідно.

Ключовим фактором досягнення такої економічності стала нова розробка – технологія BlueDIRECT з системою безпосереднього вприскування третього покоління із струменевим управлінням згорання в поєднанні з функцією автоматичного старт-стопа двигуна і 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач 7G-TRONIC PLUS. А такі інновації, як активна система контролю «мертвих» зон і активна система попередження водія про з’їзд зі смуги руху дозволяють автомобілям CL та S-Класу забезпечити високий рівень активної безпеки

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.