Новини авто. 20 листопада. Японський автовиробник Nissan, що входить до альянсу з французькою Renault, може придбати 10% акцій АВТОВАЗу.

Renault-Nissan
Renault-Nissan збільшує частоку в Автовазі

«Ростехнології» продадуть 4% акцій, а ще 6% продасть «Трійка Діалог», – сказав гендиректор Сергій Чемезов, додавши, що угода буде оплачена готівкою і може відбутися в першому-другому кварталі 2011 року.

Чемезов також підкреслив, що за оцінками «Ростехнологій» вартість автоваза в 2010 році становить $2,4 млрд., «хоча ринок оцінює нижче». На думку глави «Ростехнологій», в 2011 році вартість Автоваза за показниками прибутковості зросте до $2,8-2,9 млрд..

В даний час держкорпорація “Ростехнології”, “Трійка Діалог» і Renault володіють в АВТОВАЗі пакетами по 25% плюс одна акція. За словами Сергія Чемезова, після додаткової емісії частка «Ростехнологій» в АВТОВАЗі виросте до 29%, тому в держкорпорації залишиться контрольний пакет найбільшого російського автовиробника.

На початку листопаду прем’єр-міністр Росії Володимир Путін провів зустріч з головою альянсу Renault-Nissan Карлосом Гоном, на якій обговорювалося збільшення частки альянсу в АВТОВАЗі до контрольної. Тоді глава «Ростехнологій» сказав, що держкорпорація не бачить сенсу тримати більше 25% акцій АВТОВАЗу. За його словами, процес збільшення частки альянсу Renault-Nissan в російському автовиробнику до контрольної займе два-три роки.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.