Новини авто. 17 листопада. Японська автокомпанія Nissan має намір відкликати більше 600 тисяч автомобілів в Південній і Північній Америці через проблеми, що виникають в рульовому управлінні і в проводці від акумуляторної батареї.

Nissan
Nissan відкликає понад півмільйона авто

За даними компанії, через проблеми з рульовим управлінням будуть відкликані більше 300 тисяч автомашин моделі Frontier і понад 280 тисяч Xterra в Канаді, Америці, Бразилії.

У результаті дефекту проводу акумуляторної батареї, який призводить до труднощі включення двигуна, будуть відкликані більше 18 тисяч автомашин моделі Sentra.

Нещодавно японський автовиробник оголошував про відкликання понад 830 тисяч автомашин 9 моделей, у тому числі Nissan Note, в Японії, внаслідок несправності в електронній системі, яка управляє двигуном, що тягнуло за собою його зупинку під час руху. За словами представників компанії, відкликання такої кількості автомашин не означає їх технічну несправність. Компанія має намір провести рутинну процедуру технічного огляду, щоб виявити можливі неполадки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.