Новини світу. 26 листопада. Лондон. 7 грудня на аукціоні Sotheby’s в Лондоні буде продана одна з найдорожчих книг в аукціонній історії – “Птахи Америки” Джона Джеймса Одюбона, повідомляє The Wall Street Журнал.

Естімейт книги - 6,2-9,3 млн. доларів

Для справжнього букініста заволодіти цією книгою – все одно що для любителя птахів побачити чубатого орла-відлюдника  – випадає раз у житті, якщо дуже пощастить.

На книгу претендують близько 20 колекціонерів, в основному з Росії та Японії, зокрема спадкоємиця імперії супермаркетів, декілька менеджерів хедж-фондів. Естімейт книги – 6,2-9,3 млн. доларів.

Знаменитий американський натураліст, орнітолог і художник Джон Джеймс Одюбон видав свою працю в 1827-1838 рр. Видання складається з чотирьох томів формату фоліо (99 × 66 см). Вона містить 435 розфарбованих вручну відбитків гравюр, що зображають птахів у натуральну величину. Після виходу з друку книга продавалася за ціною 800 доларів.

Вважається, що у світі збереглося 119 з 200 примірників видання, 108 з яких знаходиться в сховищах бібліотек, музеїв та університетів по всьому світу.

У тих, хто програє в аукціоні, буде ще один шанс – Christie’s також готується до продажу примірника “Птахів Америки”, вона відбудеться в січні 2012 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.