Медведєв - бувалий фан

8 листопада. Благодійний базар пройде в Північно-Атлантичному альянсі на наступний день після саміту Росія-НАТО в Лісабоні, в якому візьме участь президент РФ Дмитро Медведєв. Однією з родзинок заходу стане відкриття продажів першого і останнього музичного диску «Перервана процедура мовчання», записаним рок-групою, що складається з керівництва НАТО.

В очікуванні Дмитра Медведєва, заступники генсека НАТО Пітер Флорі, Мартін Ховард і Джіфі Шедіві репетирують на гітарах і мандоліні. Правда, пісень з їхнього альбому поки ще ніхто не чув – репетиції проходять в обстановці повної секретності.

– Візьму балалайку і піду до них четвертим, – жартує з цього приводу постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін, відзначаючи при цьому, що грають дипломати гідно.

До слова, Рогозін згадує, що захоплюватися музикою в штаб-квартирі Альянсу почали після того, як у травні 2008 року російська делегація привезла до НАТО кубанський козачий хор.

Джерело ЛайфНьюз

Благодійний базар пройде в Північно-Атлантичному альянсі на наступний день після саміту Росія-НАТО в Лісабоні, в якому візьме участь президент РФ Дмитро Медведєв. Однією з родзинок заходу стане відкриття продажів першого і останнього музичного диску «Перерване процедура мовчання», записаним рок-групою, що складається з керівництва НАТО.

В очікуванні Дмитра Медведєва, заступники генсека НАТО Пітер Флорі, Мартін Ховард і Джіфі Шедіві репетирують на гітарах і мандоліні. Правда, пісень з їхнього альбому поки ще ніхто не чув – репетиції проходять в обстановці секретності.

– Візьму балалайку і піду до них четвертим, – жартує з цього приводу постпред Росії при НАТО Дмитро Рогозін, відзначаючи при цьому, що грають дипломати гідно.

Дмитро Рогозін
До слова, Рогозін згадує, що захоплюватися музикою в штаб-квартирі Альянсу почали після того, як у травні 2008 року російська делегація привезли до НАТО кубанський козачий хор. Тоді навіть було влаштовано подання, в ході якого одного із заступників генсека брали за отамана. Буквально через кілька місяців чиновники альянсу стали визнаватися, що хтось навчався музиці в дитинстві, хтось захоплюється і до цього дня.

– Сумніваюся, що саміт Росія-НАТО пройде у вигляді грає духового оркестру, – відзначає Дмитро Рогозін. – Але якщо говорити серйозно, то європейська політика повинна бути гармонійною. А для цього люди, які займаються політикою, повинні мати музичної смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.