Низка виборчих бюлетенів на Львівщині були фальшивими

Новини України. 5 листопада. Львів. Народний депутат України Петро Писарчук звернувся із запитом до прокурора Львівської області Анатолія Пришка та начальника Управління СБУ у Львівській області Юрія Кіцули з проханням провести перевірку ідентичності (оригінальності) бюлетенів, отриманих дільничними виборчими комісіями Львова, замовленню щодо виготовлення бюлетенів, яке надходило від Львівської міської ТВК до відповідних суб’єктів господарювання.

«До мене як до народного депутата України звернулися члени дільничних виборчих комісій Львова про виявлення ними грубих порушень виборчого законодавства під час голосування та підрахунку голосів на виборчих дільницях міста», – йдеться у зверненні Петра Писарчука до правоохоронних органів.

Зокрема, до народного депутата Петра Писарчука надійшла низка заяв та звернень голів, заступників голів, секретарів та членів дільничних виборчих комісій, а також спостерігачів та кандидатів у депутати, які повідомляють про те, що у день виборів на дільницях виборцям видавали бюлетені різні за кольоровими відтінками, товщиною та якістю паперу, а фарба з частини бюлетенів залишалась на руках. За свідченнями членів ДВК, виборчі бюлетені були надруковані на різних фабриках. Відтак виникла підозра, що частина бюлетенів – підроблена, повідомляє прес-служба народного депутата.

Відтак Петро Писарчук просить правоохоронні органи перевірити вищенаведені факти та вжити заходів щодо усунення порушень Закону, поновлення порушених прав і притягнення до відповідальності осіб, які допустили порушення.

Разом із зверненням Петро Писарчук скерував у прокуратуру та СБУ копії заяв членів ДВК, у яких вони повідомляють про виявлені порушення.

У зверненнях до Петра Писарчука члени виборчкомів звернули увагу на погану якість бюлетенів, на те, що бюлетені були надруковані на різних фабриках, відрізнялися кольором тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.