24 листопада. Народний депутат України Петро Писарчук переконаний, що конфліктні питання Податкового кодексу будуть розв’язані шляхом переговорів, інформує прес-служба нардепа..

Петро Писарчук
Петро Писарчук переконаний, що з ПК все владнається

Так він прокоментував заклики підприємців до Президента України Віктора Януковича застосувати право вето до Податкового кодексу.

«У питаннях кількості найманих працівників, документів про походження товару та верхньої межі товарообороту для застосування касових апаратів з пропозиціями підприємців, що торгують на ринках, потрібно погодитись», – вважає Петро Писарчук.

На його переконання, у питаннях економіки має бути присутній здоровий глузд, а не політичні пристрасті. «По-перше, Податковий кодекс державі потрібен вже давно, і сьогоднішні його критики мали більш ніж достатньо часу та й можливостей, щоб прийняти свій варіант. Натомість розмов і благих обіцянок було багато, а бізнес заганяли в тінь.

По-друге, вимоги до Президента ветувати весь Податковий кодекс висловлює малий та середній бізнес, а правильніше було б домагатися перегляду тільки того розділу, що стосується саме цієї сфери підприємницької діяльності. Це декілька сторінок тексту», – наголошує Петро Писарчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.