Петро Писарчук
Петро Писарчук пропонує перерахувати бюлетені, якщо комусь не подобаються результати

Новини України. 5 листопада. Львів. Народний депутат України, кандидат на посаду міського голови Львова Петро Писарчук закликає Львівську міську територіальну виборчу комісію провести перерахунок голосів, повідомляє прес-служба нардепа.

«Партію регіонів звинувачували у намаганні сфальсифікувати результати виборів, тому що вона нібито монополізувала утворення дільничних виборчих комісій. Відбулися вибори. Згідно з законом, люди, які мали на це повноваження, мали претензії до організації виборчого процесу, склали акти, як це передбачає закон. Законом передбачено, що ці акти повинна розглянути ТВК і прийняти по них рішення. В чому полягає парадокс? В тому, що якраз Партія регіонів домагається того, щоб акти про порушення були розглянуті, а люди, які звинувачували її у намаганні сфальсифікувати вибори, сьогодні блокують прийняття рішення і блокують роботу комісії протягом усього дня, затягуючи час для того, щоб у незаконний спосіб оголосити результати виборів», – заявив Петро Писарчук.

Відтак, на його переконання, для того, щоб зняти усі протиріччя та звинувачення у фальсифікаціях необхідно провести перерахунок голосів.

«Ми ставимо питання, якщо потрібно, здійснити перерахунок голосів. Чому його так бояться? Оскільки нас звинувачують, що ми фальсифікатори, що ми маємо більшість у комісіях, то яка проблема? Давайте перерахуємо», – наголосив Петро Писарчук.

Він закликав громадськість та політичні сили не дозволити сфальшувати результати виборів у Львові.

«Відбуваються дуже нехороші речі, я би просив громадськість і політичні сили не дати сфальшувати результати виборів, провести все у відповідності до того, як передбачає закон і на тому поставити у Львові крапку», – сказав народний депутат.

Петро Писарчук наголосив, що йому прикро за тих «патріотів», які присутні в ТВК, які розказували про чесні вибори, але бояться чесного підрахунку голосів.

«Я розумію, що пана Сліпецького (Ігор Сліпецький голова Львівської міської ТВК – ред.) возить Мочарський, який виграв вибори в окрузі буцімто від Партії регіонів. Я розумію, що є не зовсім ясна і чітка позиція обласної державної адміністрації. Їм здається, що вони уникнуть відповідальності. Марно так собі думають», – підкреслив Петро Писарчук

Раніше повідомлялося, Ігор Сліпецький звернувся до правоохоронних органів з заявою, що нібито на нього чинили тиск представники політичної сили. Зокрема повідомлялося про тиск Партії регіонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.