Новини України. 11 листопада. З появою супермаркетів крадіжка товарів стала мало не національним спортом. Опитування на вулиці показало, що 20 із 25 осіб, від студента до пенсіонера, хоч раз що-небудь поцупили.

крадіжка
Українці крадуть все: від жуйки до телевізора

Але якщо деякі автоматично кидають товар у сумку, а потім забувають за нього розрахуватися, то інші крадуть заради екстріму. Нещодавно, наприклад, головний редактор одного зі столичних видань попався на крадіжці в будівельному супермаркеті інструментів. Він заявив, що робив це в рамках розслідування.

«У мене є така розвага – я краду з «Кишені» глянцевий журнал PlayBoy і шкарпетки кожен місяць», – розповів студент Станіслав. Хлопець стверджує, що робить це «по приколу»: 40 хвилин ходить по супермаркету, читаючи журнал і вибираючи шкарпетки.

Потім все це кладе собі в кишеню і виходить на вулицю, вдаючи, що не знайшов у магазині потрібного товару. За словами хлопця, за рік такої практики його жодного разу не спіймала охорона.

Охоронці супермаркетів з кожним спійманим злодюжкою розбираються по-своєму.

«В день буває по 10 випадків, коли крадуть будь-яку дрібницю: жуйки, запальнички, цукерки, шоколад. Якщо нам вдається їх зловити, просимо їх заплатити за товар. І більшість платить», – розповів охоронець «Мега-Маркета» на вул. Сурікова.

Охоронець з «Сільпо» на проспекті Перемоги згадав, що одного разу йому вдалося «зловити на гарячому» чоловіка із позначкою депутата ВР, який намагався винести за пазухою ковбасу і м’ясо в упаковці.

«Співробітники повідомили, що чоловік підозрілий – виявилося, що він засунув 2 палки ковбаси і м’ясо», – сказав охоронець.

Правда, депутат відразу розплатився, вибачився і навіть запропонував грошей, щоб охоронці не поширювали інформацію про інцидент. А в магазині «Метро» на Окружній двом студентам вдалося винести плазмовий телевізор. Співробітник служби безпеки розповів, що охорона не помітила, що вони не розрахувалися за товар.

«Ми зрозуміли, що хлопці винесли телевізор тільки після того, як почалися розборки», – сказав він.

Джерело Денги.ua, Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.