Новини шоубізу. 20 листопада. Росія. Наомі Кемпбелл перестала стежити за собою. Всесвітньовідома модель нехтує послугами косметолога.

Наомі Кемпбел
Наомі Кемпбел не має часу на догляд за собою

Здається, повернення до природності стає не тільки fashion-трендом сезону, що наступає, а й життєвим кредо людей, щільно пов’язаних з модою. Кілька тижнів тому в об’єктиви фотографів потрапили ноги російської красуні Наталії Водянової, які давно не знали епіляції, а тепер на неуважності до свого тіла і його “рослинності” попалася «чорна пантера» Наомі.

Остаточно асимілювавшись на російській землі, британка все частіше стала виходити в світ у рамках різних благодійних і не дуже заходів. Мабуть, робота у фонді NEON забирає в неї стільки часу, що на себе його зовсім не залишається.

“Все одно, як виглядає жінка: якщо вона впевнена в собі – вона сексуальна”, – сказала якось Періс Хілтон, а поведінка Наомі є повним підтвердженням цих слів.

Триденна щетина темношкірої бестії, судячи з усього, аніскільки не бентежить її оточення, а вже про Владислава Дороніна, який дуже любить свою основну коштовність, і говорити не варто.

Наомі КемпбелДжерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.