Новини України. 30 листопада. Згідно пакету домовленостей між НАК “Нафтогаз Україна” і компанією “Росукренерго”, передача 12,1 млрд. кубометрів газу буде проходити поетапно, що дозволить зберегти газовий баланс Україні і не допустити виникнення непередбачених ситуацій під час проведення опалювального сезону 2010-2011 рр..

Нафтогаз
Нафтогаз поетапно віддавати кошти за газ РУЕ

Як повідомили в прес-службі Міністерства палива та енергетики, повернення НАК “Нафтогаз України” боргу з боку “РосУкрЕнерго” у сумі $1,7 млрд., який виник внаслідок підписання зазначеного вище пакета домовленостей, буде проведено вже найближчим часом.

“Це дозволить збалансувати фінансовий стан компанії та закумулювати необхідні обсяги газу для повернення “Росукренерго” в наступні періоди”, – сказано в роз’ясненні Мінпаливенерго.

Нагадаємо, НАК “Нафтогаз Україна”, ВАТ “Газпром” і “Росукренерго” підписали ряд документів щодо повернення 12,1 млрд. кубометрів природного газу. РУЕ у свою чергу погасить заборгованість перед “Нафтогазом” у сумі $1,7 млрд. і перед “Газпромом “у сумі $810 млн.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.