шахта
Шукатимуть до останнього шахтаря

6 листопада. Кемерово. Учасники пошукових робіт знайшли в суботу на шахті «Распадская», де в травні поточного року сталася велика аварія, тіло ще одного гірника.

Таким чином, число жертв аварії досягло 75, залишається невідомою доля 16 осіб, повідомив РІА Новини представник прес-служби адміністрації Кемеровської області.

«Сьогодні рятувальники разом із співробітниками шахти знайшли ще одного загиблого. Тіло виявлено на пласту № 7», – сказав співрозмовник агентства.

Він зазначив, що, незважаючи на те, що деякі виробітки зневоднені і на аварійній ділянці раніше стався обвал порід, пошукові роботи не припиняються ні на один день.

«Губернатор Кузбасу Аман Тулєєв підкреслив, що пошуки будуть продовжені до тих пір, поки не буде знайдений останній шахтар», – сказав співрозмовник агентства.

За його словами, паралельно ведуться підготовчі роботи по введенню шахти в експлуатацію.

У ніч на 9 травня 2010 року на шахті «Распадская» відбулися два потужні вибухи метану, що прогриміли один за іншим. Трагедія забрала життя 75 людей.

Доля 16 гірників залишається невідомою. 20 травня заступнику генерального директора «Распадской вугільної компанії» – директорові шахти «Распадская» Ігорю Волкову було пред’явлено звинувачення в «порушенні правил безпеки при веденні гірських, будівельних або інших робіт, що призвело з необережності до смерті двох і більше осіб».

6 листопада. Учасники пошукових робіт знайшли в суботу на шахті «Распадская», де в травні поточного року сталася велика аварія, тіло ще одного гірника. Таким чином, число жертв аварії досягло 75, залишається невідомою доля 16 осіб, повідомив РІА Новини представник прес-служби адміністрації Кемеровської області.

«Сьогодні рятувальники разом із співробітниками шахти знайшли ще одного загиблого. Тіло виявлено на пласту № 7 », – сказав співрозмовник агентства.

Він зазначив, що, незважаючи на те, що деякі вироблення обводнені і на аварійній ділянці раніше стався обвал порід, пошукові роботи не припиняються ні на один день.

«Губернатор Кузбасу Аман Тулєєв підкреслив, що пошуки будуть продовжені до тих пір, поки не буде знайдений останній шахтар», – сказав співрозмовник агентства.

За його словами, паралельно ведуться підготовчі роботи по введенню шахти в експлуатацію.

У ніч на 9 травня 2010 року на шахті «Распадская» відбулося два потужні вибухи метану, що прогриміли один за іншим. Трагедія забрала життя 75 людей. Доля 16 гірників залишається невідомою. 20 травня заступнику генерального директора «Распадской вугільної компанії» – директорові шахти «Распадская» Ігорю Волкову було пред’явлено звинувачення в «порушенні правил безпеки при веденні гірських, будівельних або інших робіт, що призвело з необережності до смерті двох і більше осіб».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.