6 листопада. Тайвань. Тайванську компанію Foxconn, що виробляє електроніку, продовжує бентежити скандал з самогубствами її співробітників. У п’ятницю робітник на підприємстві компанії в китайському місті Шеньжень зумів подолати страхувальні сітки і вистрибнув вниз з даху будівлі.

Нове самогубство застало компанію, яка навесні почала боротися з хвилею самогубств серед співробітників своїх підприємств у Китаї та на Тайвані, зненацька. Раніше профспілки дорікали керівництву компанії в жорсткому стилі управління діяльністю підприємств та зайвому навантаженні на персонал.

У червні, як повідомляв InterRight, представники Foxconn, на підприємствах якої сталася низка самогубств, обіцяли підвищити співробітникам зарплату. З 1 жовтня цього року зарплата була збільшена на 70 відсотків – до 290 доларів на місяць. Крім того, щоб запобігти суїцидам, всі будівлі підприємств компанії були покриті страхувальними сітками.

Проте ці заходи, мабуть, не допомогли. У п’ятницю в першій половині дня молодий робітник підприємства тайванської компанії в китайському місті Шеньжень зумів їх подолати і стрибнув вниз з даху адміністративної будівлі, загинувши від удару об землю. Зараз на підприємстві ведеться розслідування цього інциденту.

Джерело АP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.