Новини України. 23 листопада. Київ. Міністерство внутрішніх справ України порахувало під час вчорашнього мітингу у Києві 6 тисяч осіб. За даними міліції, інформація у ЗМІ була перебільшеною.

МВС, міліція
МВС: кількість учасників мітингу у ЗМІ була перебільшена в 10 разів

“В деяких засобах масової інформації з‘явилися повідомлення про хід зазначених заходів, які не відповідають дійсності. Зокрема, повідомлялося, що в акціях протесту на Майдані незалежності 22 листопада 2010 року взяли участь 50 тисяч осіб”, – відзначають в МВС.

За даними Департаменту громадської безпеки МВС України, учора в масових заходах в столиці України брали участь не більше шести тисяч людей, до того ж така кількість учасників не була постійною. Такі дані підтверджуються, зокрема, й записами камер відеоспостереження, які розташовані в центральній частині Києва, пояснює прес-служба міліції.

Сьогодні, за даними МВС, станом на 14.00 на Майдані зібралося 300 осіб.

“Окрім цього, варто наголосити, що згідно з поданими організаторами акцій заявками на їх проведення, ці заходи мали на меті висловлювання протесту громадян проти ухвалення Податкового кодексу України. Та згодом економічні акценти вимог мітингувальників почали все більше зміщуватися в бік політичних. Як наслідок, учасники акцій пішли на умисне порушення Закону, перекривши рух на вулиці Хрещатик, чим, відповідно, викликали справедливі нарікання з боку інших громадян, як пішоходів, так і водіїв та пасажирів, що потрапили в автомобільні «пробки».
МВС України закликає всіх дотримуватися вимог законодавства, не порушувати громадського порядку, діяти виключно відповідно до норм Закону”, – заявляє міліція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.