15 листопада. Мрії погано позначаються на настрої незалежно від предмета мрій. Виявляється, на відчуття щастя найбільш сильний вплив робить той факт, чи віддається людина мріям і як часто.

мрії
Мрії шкодять здоров'ю

Заради вашого ж блага, не витайте в хмарах, читаючи цю статтю. Результати нового дослідження відповідають існуючим релігійно-філософським повчанням про те, що потрібно насолоджуватися життям зараз, а не жити мріями про майбутнє.

Психолог Даніель Гілберт з Гарвардського університету відзначав рівень щастя у користувачів iPhone, ставлячи їм питання про те, наскільки вони щасливі у певний момент. Учасники визначали рівень щастя за шкалою від 1 до 10 і вказували, чим вони займаються в даний момент і чи занурені вони в мрії.

Люди віддавалися мріям 47% свого часу і були більш схильні думати про хороше, ніж навпаки. Тим не менш, такі думки в кінцевому підсумку приводили до поганого настрою. При занятті будь-якою діяльністю, включаючи спорт, молитви, догляд за дітьми, ігри, і т.д., мрії займали 30% часу. При занятті любов’ю, мрії займали всього 10%. Найбільше люди мріють при проведенні гігієнічних процедур, наприклад, роблячи манікюр або укладаючи волосся.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.