Новини України. 12 листопада. На виборах до місцевих рад соціалісти одержали гідне представництво, незважаючи на те, що це у п’ять разів менше ніж на виборах у 2006 році.

Олександр Мороз
Мороз вважає успішними результати місцевих виборів 2010 року

Про це заявив почесний лідер СПУ Олександр Мороз.

За його словами, «поки немає остаточних результатів, проте думаю, 5-6 тисяч мандатів по всій Україні у нас буде. Це, звичайно, у кілька разів менше, ніж підсумок, який одержала Соцпартія в 2006 році, – тоді на місцевих виборах соціалісти взяли 21 тисячу місць у місцевих радах».

Водночас, за словами Мороза, теперішній результат є кращим, оскільки проблемою попередніх виборів була велика кількість тих, хто прийшов вирішувати власні проблеми.

«Під прапорами СПУ пройшло багато кон’юнктурників, які прийшли у партію вирішувати кар’єрні або бізнесові питання. Зараз зовсім інша справа: більш як 90% кандидатів, що виграли вибори у місцеві ради в 2010-му, це члени СПУ, і вони просуватимуть ідеї партії», – повідомляє прес-служба СПУ.

«Багато хто здобув перемогу по мажоритарних округах, а це означає, що доведеться звітувати перед виборцями про виконання обіцянок, про виконану роботу. Це підвищує відповідальність і стимулює зростання довіри до тієї політичної сили, від якої пройшов депутат», – сказав Олександр Мороз.

Comments

  1. Я тоже временами такое вижу но как-то ранее не придавала этому значения.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.