Новини світу. 27 листопада. Санкт-Петербург. Напередодні Дня матері молоді мами вирішили заявити про свої права. Вони мітингують на Піонерській площі поряд з ТЮЗом.

Молоді мами провели мітинг за свої права

Мітинг організований рухом «Молоді мами – за справедливий закон». До них також приєдналися громадські організації «Петербурзька Егіда», «Віра, надія, любов», «Свята Русь».

Свою акцію, названу «Мамо рідна?!», вони спрямували проти чиновників: жінки вимагають від депутатів і федеральної влади змінити закон, що визначає порядок виплати допомог по вагітності, пологів та догляду за дітьми працюючим матерям.

Жінки хочуть, щоб допомога їм виплачувалися безпосередньо з Фонду соціального страхування, а не через роботодавців, як зараз.

«Через недобросовісних підприємців і грубого порушення ними закону сотні петербурзьких дітей та їхніх мам залишаються без допомоги. Для багатьох це єдине джерело існування. Роботодавці віддають перевагу незаконному звільненню матерів або ліквідації свого бізнесу, замість того, щоб виплатити жінкам належні гроші, які, до речі, відшкодовуються Фондом соціального страхування. Майбутні і актуальні мами виявляються для фірм і компаній занадто дорогим задоволенням», – заявляють організатори мітингу.

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.