Новини України. 21 листопада. 26-28 листопада в урочищі Золота поляна біля сіл Воронів та Виспа на межі Львівської та Івано-Франківської областей відбудеться «Голодна конференція» на вшанування жертв Голодомору.

Голодомор
Голодомор на Львівщині вшанують голодуванням

Учасники конференції візьмуть участь у триденному голодуванні, повідомляють організатори акції, ГО “Молодіжний націоналістичний конгрес” (МНК)

Місце проведення конференції – урочище Золота поляна, де у 1943-44 роках відбувався вишкіл куренів “Сіроманці” та “Бурлаки”. На цьому легендарному місці сучасна молодь матиме змогу випробувати силу волі та витривалість.

Програма “Голодної конференції” передбачає не лише теоретичну, а й практичну частину.

Кожен учасник конференції готуватиме доповідь, що стосуватиметься Голодомору, українських національно-визвольних змагань, видатних українських діячів тощо. Також молодь зможе прослухати низку лекцій про ідеологію українського націоналізму, громадські організації, а також табірництво, мандрівництво та виживання в природі.

Практична частина охоплювати спортивне орієнтування, футбол, регбі та багато іншого.

“27 листопада увесь світ вшановуватиме пам’ять загиблих під час Голодомору, який був Геноцидом українського народу. Ми закликаємо всіх небайдужих в цей день долучитись до голодування, таким чином віддаючи шану померлим від голоду. Зекономлені на харчах кошти просимо витратити на добру справу” – заявив голова ЛОО МНК Андрій Бень.

Джерело Zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.