Новини України. 25 листопада. Київ. Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов відмовився коментувати ситуацію в Україні, пов’язану з акціями протесту підприємців проти Податкового кодексу.

Анатолій Могильов
Могильов не хоче коментувати ситуацію на Майдані

Про це він заявив сьогодні на брифінгу, присвяченому міжнародної діяльності МВС.

На прохання журналістів дати оцінку ситуації, яка склалася в останні тижні в Україну, Могильов заявив: “Наша тема брифінгу – міжнародна діяльність Міністерства, тому сьогодні ми з вами розмовляємо тільки про питання, пов’язані із зовнішньополітичною діяльністю.”

За словами міністра, вчора позицію відомства озвучив заступник глави МВС Віктор Ратушняк.

Враховуючи те, що брифінг Міністра почався із затримкою в 50 хвилин, як пояснили журналістам, через зустріч Могильова з Президентом України, представники ЗМІ попросили повідомити, про що йшлося в ході зустрічі з главою держави.

“Я сьогодні Президентові доповідав про ті переговори, які я проводив у ході моїх зовнішньополітичних поїздок. Саме це я обговорював з Президентом. Ми говорили про те, які перспективи у нас подальшої співпраці з правоохоронними органами інших країн”, – сказав він.

Також Анатолій Могильов відмовився відповідати на питання, пов’язані з вимогами мітингувальників щодо відставки керівництва МВС.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.