Новини України. 15 листопада. Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов обговорить питання безвізового режиму між Україною та ЄС під час візиту до Нідерландів та Бельгії.

Анатолій Могильов
Могильов їде в Голландію

Про це повідомила прес-секретар Міністра внутрішніх справ України Ірина Шинкаренко.

“На виконання доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з метою проведення консультацій між правоохоронними органами України та державами-членами ЄС (Австрією, Бельгією, Іспанією, Нідерландами, Францією, Німеччиною), сьогодні розпочинається триденний візит делегації МВС України на чолі з Міністром внутрішніх справ України Анатолієм Могильовим до Королівства Нідерландів та Королівства Бельгії“, – йдеться в повідомленні МВС.

22 листопада 2010 року на Саміті Україна – ЄС має відбутися ухвалення Плану дій щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до держав-членів ЄС. Напередодні саміту правоохоронці мають провести низку зустрічей та узгодити питання, які сприятимуть майбутній події.

В ході візиту до Королівства Нідерландів плануються зустрічі з Міністром з питань імміграції та притулку паном Гердом Леерсом і Генеральним секретарем Міністерства юстиції та безпеки паном Йорісом Деммінком. Під час зустрічей будуть обговорюватися питання безвізового діалогу між Україною та ЄС та двостороннього співробітництва між поліцією Нідерландів та України.

Ті ж самі питання винесені на розгляд під час зустрічі з Міністром внутрішніх справ Королівства Бельгії пані Анемі Туртельбоом.

В ході зустрічі Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова з директором Європейського поліцейського офісу паном Робом Уейнрайтом заплановано розпочати переговорний процес щодо укладення Угоди про оперативне співробітництво між Україною та Європолом, а також обговорити питання співробітництва між Україною та Європолом в рамках Угоди, яка вже вступила в силу 12 листопада 2010 року, повідомляє прес-служба МВС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.