вибори
Значних порушень на виборах не було - CIS-EMO

1 листопада. Порушення, зафіксовані в ході місцевих виборів в України, мають несистемний характер і не можуть зробити вирішального впливу на остаточний результат волевиявлення громадян. Про це сьогодні на прес-конференції заявив генеральний директор Місії міжнародних спостерігачів CIS-EMO Олексій Кочетков.

Він підкреслив: “У якості попередніх висновків CIS-EMO може повідомити, що вибори до місцевих органів влади слід вважати такими, що відбулися. Зареєстровані порушення носили несистемний, епізодичний характер і є предметом подальшого вдосконалення українського виборчого законодавства” .

Однією з головних проблем в день голосування Олексій Кочетков назвав недоліки в забезпеченні процесу волевиявлення виборчими бюлетенями. Разом з тим, відзначив він, зафіксовані помилки не можуть зробити вирішального впливу на остаточний результат.

Остаточний результат спостереження за виборами Місія CIS-EMO оприлюднить наступного тижня.

Нагадаємо, CIS-EMO працювала в 15 областях України, починаючи з 27 жовтня 2010 року. У складі місії перебувало 65 осіб з 10 країн.

Міжнародна організація зі спостереження за виборами CIS-EMO займається сприянням збереженню і розвитку інституту виборів та громадського контролю над ними в країнах з демократичними системами. До складу вищої ради CIS-EMO входять представники Росії, Польщі, Німеччини, Франції, Киргизії, Україні, Молдавії, Білорусії, Вірменії, Латвії. З 2008 року CIS-EMO є складовою частиною Центру моніторингу демократично процесів “Кворум”, головний офіс якого розміщений в Москві.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.