18 листопада. Підприємці перед Верховною Радою розділилися на два табори. Одні вимагають розпустити парламент, другі – накласти президентське вето на Податковий кодекс.

Обидві групи закликають прийти на новий мітинг 22 листопада

На цей раз учасники акції протесту зайняли два майданчики: у Маріїнському парку і безпосередньо перед центральним входом парламенту. Стався негласний поділ інтересів підприємців.

Група, яка стоїть перед Радою вимагає розпустити парламент і призначити нові вибори. Стверджують, що вийдуть на Майдан Незалежності з новою акцією протесту вже 22 листопада. Друга група, яка зайняла площу в Маріїнському парку, вимагає щоб президент Віктор Янукович наклав вето на Кодекс і теж закликають приєднатися до нового мітингу 22 листопада.

«Сталося незрозуміле розділення. Це пов’язано з тим, що немає єдиного організаційного центру, який би координував всіх на мітингу », – пояснює прес-секретар Харківської обласної організації профспілки підприємців Сергій Фесун.

Під стінами Верховної Ради України триває мітинг проти прийняття Податкового кодексу. На цей раз в ньому бере участь близько 5 тисяч чоловік.

Джерело Сегодня

Comments

  1. Вибори цікавіше. Давно щось не було….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.